Úvod > Výpis objektů > Penzion U Studánky

Penzion U Studánky

 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky
 • Penzion U Studánky

Ceník:

Cena/osoba/noc je 380,- Kč

Poplatek za zvíře (po dohodě) 30,- Kč/noc

Poplatek obci za ubytování 10,- Kč osoba/den.

Cena za ubytování je vč. 15 % DPH a je v ní zahrnuto: voda, veškeré energie,úklid celého objektu po skončení ubytování, ložní prádlo, ručníky, osušky, mýdlo, toaletní papír, čistící prostředky (na WC a nádobí), pronájem apartmánu a domečku na kolo,půjčení lodičky.
Víkendové pobyty ( mimo letní prázdniny) jsou možné od pátku 14,00 hod. do neděle nebo dle dohody.

V letní sezonu od 1.července do 31.srpna jsou týdenní pobyty od soboty od 14,00 do soboty 10,00 hod. nebo dle dohody.

Týdenní pobyty od září do dubna jsou od neděle 14,00 hod. do pátku 10,00 hod.

Rezervace pobytu je závazná po uhrazení a připsání zálohy na účet. Záloha je v případě nenastoupení k pobytu nevratná. Zbývající část ceny ubytování se hradí při příjezdu. V případě zrušení rezervace 1 měsíc před nástupem k pobytu Vám zálohu v plné výši vrátíme.

Na ubytování v našem penzionu je možnost vystavit fakturu.

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Penzion U Studánky

Adresa: Sklepní 98, Strachotín
Kraj: Jihomoravský (Jižní Morava)
Kapacita: 17 (3x ložnice)
ID objektu: 13454

Náš penzion U Studánky se nachází na Sklepní ulici v obci Strachotín, která patří mezi vinařské obce Mikulovské vinařské oblasti. Oblast patří v rámci celé České republiky k nejteplejším a nejsušším oblastem.Zdejší roční teplotní průměr je 9,6 st. Celsia a 570 mm srážek. Velmi dlouhé, teplé a suché léto, během něhož šplhají teploty často až k tropické třicítce, rámují příjemně teplé jaro a slunný podzim. Rok uzavírá krátká, mírná zima s průměrně 40 dny sněhové pokrývky.
Na Sklepní ulici se v současné době nachází 88 vinných sklepů. Patří mezi ně i náš penzion,který je postavený na původním vinném sklepě. Sklepy ve Strachotíně jsou kvelbené klasickou metodou pálenými cihlami, ve většině z nich se dodnes vyrábí skvělé moravské víno.
V současném Strachotíně žije cca 780 obyvatel, v obci je k dispozici prodejna potravin, dvě kadeřnictví, dvě prodejny rybářských potřeb, poštovní středisko, v letní sezónu fungují v obci čtyři restaurace.
Penzion U Studánky je vhodný k celoročnímu ubytování pro 16 osob ve třech samostatných apartmánech. Apartmán v horní zadní části penzionu má samostatnou terasu s posezením a grilem.

Společné prostory
Spodní část penzionu je vybavena jako stylová vinárna s krbem. Při pronájmu apartmánů slouží vinárna v přízemí pouze ubytovaným hostům. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné wifi připojení k internetu.
Pro naše ubytované hosty je degustace vína z našeho sklepa samozřejmostí!!

Ložnice
V každém apartmánu je k dispozici koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s 5 (6) lůžky a obývací kuchyň. V obývací kuchyni je TV a rádio.
Samozřejmostí je sada ložního prádla na osobu.

Sociální zařízení
V každém apartmánu je k dispozici koupelna s WC a sprchovým koutem, v koupelně je k dispozici vysoušeč vlasů, ručníky a osušky.

Stravování
Kuchyň je vybavena dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí a nádobím.
V letní sezóně fungují v obci čtyři restaurace.

Zábava
Školení pro pracovní kolektivy a pracovní schůzky:
Jste malá firma, nebo jen úzký okruh pracovníků? Náš penzion Vám nabízí prostory ke konání školení či pracovních setkání pro 16 osob. V prostorách vinárny máme k dispozici flip chart a promítací plátno. Vaše ostatní požadavky jsme schopni s Vámi dále dohodnout. V prostorách penzionu je bezplatná wifi.

Posezení u vína:
Mimo hlavní ubytovací sezónu Vám nabízíme stylové posezení ve vinárně u krbu.Přijeďte ochutnat naše moravská vína, uzavřít výhodný obchod nebo si jen posedět se svými přáteli. Kapacita posezení je max. 25 osob. Jsme schopni Vám zajistit ubytování v okolních sklepech. Po dohodě pro Vás zajistíme občerstvení v podobě obložených mís, či teplou večeři. Těšíme se na Vaši návštěvu :-))...

Pro naše ubytované hosty je degustace vína z našeho sklepa samozřejmostí!!

Zahrada
Před penzionem jsou dva uzamykatelné domečky pro úschovu kol a parkoviště. Dále k rybníku je pergola s venkovním posezením, grilem, přírodním ohništěm a pískovištěm pro nejmenší hosty. Vedle této zahrady se nachází další, kde je rovněž pergola s posezením a grilem. Na terasově upraveném břehu rybníka jsou lehátka se slunečníky. Pro ubytované hosty je k dispozici lodička.
V blízkosti penzionu U Studánky se nachází půjčovna kol.

Parkování, doprava
Parkoviště pro 3 auta.
Pro další vozidla je parkoviště cca 30 m od objektu.

Okolí
Strachotín je ideální místo ke strávení Vaší aktivní dovolené. Obcí prochází Moravská vinná cyklotrasa a Mikulovská vinařská stezka. Pro milovníky sportovního rybaření jsou v okolí dva rybářské revíry - 461 024 Dyje 5 (Novomlýnská nádrž) a Dyje 6 (Věstonická nádrž). Od 1. května roku 2009 přibyl Strachotín mezi zastávkami lodní dopravy. Lodí se můžete vypravit do Dolních Věstonic, Šakvic či YC Pavlov, nebo se můžete vydat na vyhlídkovou plavbu po největším jezeře vodního díla Nové Mlýny. Jezero má 1668 ha a maximální hloubku 7,8 m. Plavba lodí také může být začátkem Vašeho výletu, kola přepravuje lodní doprava zcela zdarma.
Více informací a ceník na www.lodnidoprava.com.
Pálava s hradem Děvičky - 7 km Mikulov (zámek,hrobka Ditrichštejnů...)-13 km. Lednicko-valtický areál - 23 km,Pasohlávky (termální lázně)-10 km,Laa an der Thaya (vyhlášené termální lázně v Rakousku) - 47 km, Vídeň - 73 km, Bratislava - 115 km, Brno - 35 km


QR

Adresa: Sklepní 98, Strachotín
Telefon: +420606746724


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


 


Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti