Úvod > Výpis objektů > Domek Železnice

Domek Železnice

  • Domek Železnice
  • Domek Železnice
  • Domek Železnice
  • Domek Železnice
  • Domek Železnice
  • Domek Železnice

Ceník:

Pronajímáme celý objekt,
Hlavní sezóna, 29.6 - 31.8.2013 : 6 900 Kč
Mimo sezónu : 4 000 Kč
Víkend : 2 000 Kč
Záloha : 50% z dohodnuté ceny

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Domek Železnice

Adresa: Žižkova 231, Železnice
Kraj: Královéhradecký (Český ráj)
Kapacita: 6 (2x ložnice)
ID objektu: 13200

Domek se nachází v obci Železnice, nedaleko Českého ráje (cca 8 km Prachovské skály, 12 km Trosky). Je to klidné místo, stran turistů, což jistě oceníte, odkud se dají podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Pro milovníky historie výlety na nespočet hradů a zámků. Poloha domu je v klidné uličce, nedaleko centra, zaručující dostupnost blízkých hospůdek a obchůdků. Ideální místo pro milovníky klidné dovolené, kteří chtějí mít každé ráno čerstvé rohlíky k snídani. Místo stvořené pro rodinu s dětmi či pro seniory. V tomto našem kraji si najdete na každý den Vaší dovolené jiné a jedinečné místo nevšedních zážitků.
Okolo domu malá zahrádka zvoucí k večernímu klidnému posezení. Majitelé zde nebydlí. V počátkem roku 2013 proběhla rekonstrukce objektu.

Ložnice
V přízemí kuchyň, pokoj, komora a WC. V patře koupelna a ložnice.
Kuchyň je vybavená pro vaření s dostatkem nádobí, elektrický sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice. Vedle kuchyně je menší pokoj vybavený televizí s rozkládací sedací pohovkou, která může poskytnout dvě přistýlky. V prostoru pod schody je komora.
V patře pak prostorná ložnice se čtyřmi lůžky (1dvoulůžko + 2 postele).

Sociální zařízení
V přízemí se nachází WC s umyvadlem, v patře pak koupelna s vanou.

Vytápění
Ústřední topení, plynový kotel.

Stravování
Kuchyně je zařízená k vlastnímu vaření, varná konvice, lednice, elektrický sporák a další základní vybavení. Obchody jsou v místě, větší nákupní centrum je v Jičíně(cca 5 km). Ke stravování je možné využít několik místních restaurací s vyhlášenou kuchyní. V Jičíně je pak nepřeberné množství dalších restaurací různé kvality a zaměření.

Zábava
Možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití jsou v okolí Železnice [www. zeleznice. net] těžko vyčerpatelné při jedné návštěvě. Je zde spousta zajímavých tras pro cyklisty i turisty. Lze si i v klidu posedět a načerpat sil v okolních hodpůdkách. Nesmíte vynechat návštěvu blízké zříceniny hradu Kumburk s úžasnou vyhlídkou [www. kumburk. cz], zříceninu hradu Bradlec [www. kudyznudy. cz/Aktivity - a - akce/Aktivity/Zricenina - Bradlec. aspx], vrch Tábor [www. cesky - raj. info/dr - cs/1027 - rozhledna - na - vrchu - tabor. html] a místní technickou památku, funkční mlýn Oldřicha Prášila [www. mlynzeleznice. cz]. Okolní hrady: Perlou mezi hrady je jistě hrad Kost [www. hrad - kost. cz]. Zřícenina hradu Trosky [www. hrad - trosky. eu] cca 13km. Hrad Valdštejn [www. hrad - valdstejn. cz]. Zřícenina ve skalách, hrad Valečov [www. castles. cz/hrad - valecov], Drábské světničky [www. drabske - svetnicky. ceskehory. cz]. Zámky: Jičínský zámek je v centru města na překrásném náměstí cca 5km. Hrubý Rohozec u Turnova [www. hruby - rohozec. eu]. Zámek Sychrov u Turnova [www. zameksychrov. wz. cz] cca 30km, zámek Hrubá Skála [www. interregion. cz/turistika/hrady_zamky/hruba_skala/hruba_skala. htm], zámek Staré Hrady [www. starehrady. cz], zámek Humprecht u Sobotky [www. pametihodnosti. cz/pamatka/92/podrobne/humprecht_zamek. html]. Jistě by jste neměli vynechat blízkou raritu, obrácené zvony v Rovensku pod Troskami [www. rovensko. cz]. Prachovské skály - ráj horolezců a turistů [www. prachovskeskaly. com] cca 5km. Přírodní koupaliště - Jinolické rybníky cca 5km, Rumcajsovu jeskyni [www. turistika. cz/mista/rumcajsova - jeskyne - v - lese - raholci]. Společenským a kulturním centrem je město Jičín [www. mujicin. cz], [www. pohadka. cz], [www. sport - jicin. cz], zde jsou vyhlášené sobotní trhy. AFRIKA NA VLASTNÍ OČI v ZOO Dvůr Králové nad Labem. Udělejte si krásný celodenní výlet do nejkrásnější zoo vzdálené 45km, info na [www. zoo - dvur - kralove. cz], cestou se zastavte na hradu Pecka(Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic) [www. hradpecka. cz]. Neznáte význam slovního spojení genius loci? Prodlužte si výlet o několik kilometrů, na Hospital Kuks [www. hospital - kuks. cz], získá Vás nezapomenutelnou atmosférou. STŘEDOVĚK NA VLASTNÍ KŮŽI! ! Po prohlídce zámku Staré Hrady [www. starehrady. cz]a zámku Dětenice se jistě zastavte ve středověké krčmě v podzámčí, vstoupíte do reálné historie zájezdního hostince [www. zamekdetenice. cz] a [www. krcmadetenice. cz], připravte se na vše... Další zajímavé odkazy: expozice drahých kamenů - Muzeum Nová Paka, [www. muzeum. cz], CHKO Český ráj [www. cesky - raj. info/], město Sobotka [www. sobotka. cz], vrch Kozákov [www. interregion. cz/turistika/vyhlidky_rozhledny/kozakov/kozakov. htm]
Muzeum panenek a medvídků [www. muzeumpanenek. cz], Štastná země [www. stastnazeme. cz]. Zimní nabídka: Javorník u Liberce, cca 30min. autem [www. areal - obrisud. cz]

Zahrada
V okolí domu je malá předzahrádka a terasa.

Parkování, doprava
Parkování u domu na veřejném prostranství.


QR

Adresa: Žižkova 231, Železnice
Telefon: 608 333 538


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


 


Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti