Úvod > Výpis objektů > Chalupa Střeleč

Chalupa Střeleč

  • Chalupa Střeleč
  • Chalupa Střeleč
  • Chalupa Střeleč
  • Chalupa Střeleč
  • Chalupa Střeleč
  • Chalupa Střeleč

Ceník:

Pronajímáme pouze celý objekt.
Letní sezona 19 900 Kč/ týden.
Víkend 6000 Kč.
Mimosezóna :
31.8.-1.11.2013 a 29.3.-27.6.2014
10 000 Kč/týden
Zimní sezóna : 2.11. 2013 -29.3.2014 6000 Kč/ týden
Silvestr : 25 000 Kč
Záloha 50% z dohodnuté ceny

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Chalupa Střeleč

Adresa: Střeleč 4, Mladějov
Kraj: Královéhradecký (Český ráj)
Kapacita: 15 (3x ložnice)
ID objektu: 13199

Chalupa se nachází v Českém ráji, nedaleko Prachovských skal, nadohled hradní zříceniny Trosky. Je to jedinečné místo, odkud se dají podnikat výlety do blizkého i vzdáleného okolí na nespočet hradů a zámků. Poloha chalupy je v klidné obci, v centru Českého ráje. Je to ideální místo pro milovníky turistiky, cykloturistiky, houbaření, horolezectví a pozorování okolní živé přírody. Místo stvořené pro rodiny s dětmi i seniory. V tomto našem krásném kraji si najdete na každý den Vaší dovolené jiné a jedinečné místo nevšedních zážitků. Vnitřek chalupy je po celkové rekonstrukci v roce 2011,viz fotogalerie.
Okolo domu velká zahrada, částečně ovocná a částečně okrasná. Majitelé v objektu nebydlí.
Zimní tip: Vzhledem k výborné dostupnosti, 30km, cca 30 min., lyžařský areál Javorník u Liberce [www. areal - obrisud. cz/].

Společné prostory
Stylová společenská místnost v bývalé hospodářské části budovy. Cca pro 30 osob.

Ložnice
Chalupa je ideální pro tři rodiny, které mají k dispozici tři apartmány. V přízemí je první apartmán tvořen ložnicí se čtyřmi lůžky, vedle obytný pokoj s televizí, sousedí s velkou obytnou kuchyní, ze které je vstup do koupelny. V obytném pokoji je možné zajistit přistýlku na dvoulůžku.
V 1.patře jsou dva apartmány, jeden čtyřlůžkový a druhý pětilůžkový se samostatnými kuchyňskými kouty a se společnou koupelnou.

Sociální zařízení
Koupelna v přízemí má vstup z kuchyně, nabízí sprchový kout, umyvadlo a wc.
Koupelna v patře má samostatný vstup z chodby a také nabízí sprchový kout, umyvadlo a WC.

Vytápění
Chalupa je vytápěna přímotopy v každé místnosti samostatně, v obytné kuchyni jsou krbová kamna na kusové dřevo.

Stravování
Kuchyně je zařízená k vlastnímu vaření. V patře varná konvice, lednice, varná deska a další základní vybavení pro jednoduché občerstvení. Do obchodu je nejblíže na Mladějov(2km) nebo do Hrdoňovic(1km), větší nákupní centrum je v Jičíně(cca 10 km). Ke stravování je možné využít restauraci na Mladějově, popř. na Blatech(cca 2km)nebo v Libuni. V Jičíně nepřeberné množství restaurací různé kvality a zaměření.

Zábava
Možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití jsou v našem okolí těžko vyčerpatelné při jedné návštěvě.. Je zde spousta zajímavých tras pro cyklisty. Společenským a kulturním centrem je město Jičín [www. jicin. 360sympact. cz], [www. mujicin. cz], [www. kzmj. cz], [www. pohadka. cz], [www. sport - jicin. cz], zde vyhlášené sobotní trhy. Hrady: Perlou mezi hrady je jistě hrad Kost [www. hrad - kost. cz] cca 10km. Zřícenina hradu Trosky [www. hrad - trosky. eu] cca 7km. Hrad Valdštejn [www. hrad - valdstejn. cz] cca 13km. Zřícenina ve skalách, hrad Valečov [www. castles. cz/hrad - valecov], Drábské světničky [www. drabske - svetnicky. ceskehory. cz], zřícenina hradu Kumburk [www. kumburk. cz] s krásnou vyhlídkou atd. Zámky: Jičínský zámek je v centru města na překrásném náměstí cca 10km. Hrubý Rohozec u Turnova [www. hruby - rohozec. eu] cca 17km. Zámek Sychrov u Turnova [www. zameksychrov. wz. cz] cca 20km, zámek Hrubá Skála [www. interregion. cz/turistika/hrady_zamky/hruba_skala/hruba_skala. htm], zámek Staré Hrady [www. starehrady. cz], zámek Humprecht u Sobotky [www. pametihodnosti. cz/pamatka/92/podrobne/humprecht_zamek. html]. Jistě by jste neměli vynechat blízkou raritu, obrácené zvony v Rovensku pod Troskami [www. rovensko. cz]. Prachovské skály - ráj horolezců a turistů [www. prachovskeskaly. com] cca 3km. Přírodní koupaliště - Jinolické rybníky cca 3km, Rumcajsovu jeskyni [www. turistika. cz/mista/rumcajsova - jeskyne - v - lese - raholci]. Projížďky na koních - Dvůr Borčice [www. borcice. cz]. AFRIKA NA VLASTNÍ OČI v ZOO Dvůr Králové nad Labem. Udělejte si krásný celodenní výlet do nejkrásnější zoo vzdálené 45km, info na [www. zoo - dvur - kralove. cz], cestou se zastavte na hradu Pecka(Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic) [www. hradpecka. cz]. Neznáte význam slovního spojení genius loci? Prodlužte si výlet o několik kilometrů, na Hospital Kuks [www. hospital - kuks. cz], získá Vás nezapomenutelnou atmosférou. Chcete vidět nejpestřejší soubor exotických rostlin v České republice? Po ujetí 40km se staňte jedním ze 100 000 návštěvníků botanické zahrady Liberec [www. botaniliberec. cz] a poté využijte známé Aqucentrum Babylon [www. centrumbabylon. cz]
! ! ! STŘEDOVĚK NA VLASTNÍ KŮŽI! ! ! Po prohlídce překrásného Zámku Dětenice se jistě zastavte ve středověké krčmě v podzámčí a vstoupíte do reálné historie zájezdního hostince [www. zamekdetenice. cz] a [www. krcmadetenice. cz] To vše je vzdálené 33km.
Další zajímavé odkazy: expozice drahých kamenů - Muzeum Nová Paka, [www. muzeum. cz], CHKO Český ráj [www. cesky - raj. info/], město Sobotka [www. sobotka. cz], vrch Kozákov [www. interregion. cz/turistika/vyhlidky_rozhledny/kozakov/kozakov. htm]
Muzeum panenek a medvídků [www. muzeumpanenek. cz], Štastná země [www. stastnazeme. cz], vyhlídkové lety - letiště Jičín [www. letistejicin. info/]
Zimní tip: Vzhledem k výborné dostupnosti, 30km, cca 30 min., lyžařský areál Javorník u Liberce [www. areal - obrisud. cz/]

Parkování, doprava
Autem dojedete k chalupě. Parkování je na oplocené zahradě u domu. Autobusová zastávka je u domu (cca 20 m), vlaková zastávka je v obci Hrdoňovice vzdálené 500 m.


QR

Adresa: Střeleč 4, Mladějov
Telefon: 608 333 538


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


 


Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti