Úvod > Výpis objektů > Chata Katka

Chata Katka

 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka
 • Chata Katka

Ceník:

. Cena pobytu zahrnuje spotřebu vody,rekreační popl.,popl. z lůžkové kapacity, parkování a 5 x povlečení. V ceně není zahrnuta spotřeba el. Platí se na místě 6kč.kw. V červenci a srpnu týdenní pobyty so - so . Cena za celý objekt a noc 1800.(x7). Víkendy mimosezona 999, - den.(min.3x)

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Chata Katka

Adresa: Rybník 1006, Ruprechtov
Kraj: Jihomoravský (Moravský kras)
Kapacita: 10
ID objektu: 13098

Ubytování v Moravském krasu, Chata Káťa

Téměř idylické ubytování v chatě Káťa, přímo stvořené pro ničím nerušenou typickou českou dovolenou v kouzelné a pitoreskní krajině Moraského krasu. Chata Káťa leží ve vzrostlé a udržované zahradě na břehu rybníka, který přes parné dny v létě nabízí přímo skvostné koupání a osvěžení. Přímo s terasy máte výhled na děti, prohánějící se na pramici. Vaše děti se mohou oddávat ničím nerušeným hrátkám, zatímco Vy můžete odpočívat a relaxovat. Proti slunci i dešti Vás ochrání venkovní zastřešené posezení, vybavené krbem pro grilování a houpačkami pro děti. Chata leží nedaleko obce Ruprechtov. Je ideálním východiskem pro Vaše prozkoumávání fantastického prostředí Moravského krasu. Ubytování a jeho velmi blízké okolí nabízí strávení aktivní, bohaté a klidné dovolené. Na dosah jsou Vám koupání v rybníku či nedalekém aquaparku, příroda, lesy, houby, jeskyně, propasti, hrady, zámky, zříceniny, památky či opravdové Westernové městečko. Nezapomeňte, že Moravský kras, Brno a okolí , střední a jižní Morava je kraj milý, úžasný a pohostinný, provoněný lesy, vínem a hodnými lidmi ctící bohaté kulturní a zvykové tradice.

Huráá za úžasnou dovolenou a ubytováním v Moravském Krasu

Téměř celý příjezd k chatě Káťa je po asfaltové komunikaci s možností parkování na vlastním oploceném pozemku. Vstup do chaty je z terasy do zádveří, odtud možno na záchod s umyvadlem, do pokoje nebo kuchyně a dalšího pokoje a obýváku. Po strmém schodišti vystoupáme do spojené ložnice (s jedním balkonkem) v první části dvojlůžko a ve druhé tři samostatná lůžka s nočními stolky a lampičkami. Na těchto 5 standardních lůžek je poskytováno povlečení. Jako přistýlky lze použít tři skládací pohovky v obýváku a palandu v pokoji.

Ideální místo v Moravském krasu pro Vaše klidné a rodinné ubytování

Na terase chaty je k dispozici zahradní nábytek. Venkovním schodištěm z terasy sejdeme k ohništi a venkovní solární sprše a také do suterénu, kde je koupelna a garáž s možností uložení kol. Po dohodě lze na chatě zapůjčit dětskou stoličku, postýlku, kočárek , hopsadlo, nafukovací člun, surfové prkno (bez plachty a stěžně), jízdní kola (bez pravidelné údržby) a pruty na ryby. Ryby lze lovit přímo u chaty (20m) na povolenku MRS. Cena pobytu zahrnuje spotřebu vody,rekreační popl.,popl. z lůžkové kapacity, parkování a 5 x povlečení. V ceně není zahrnuta spotřeba el. Platí se na místě (6kč.kw.Týdenní pobyty so - so. Cena za celý objekt a den 999,-Kč, v měsíci červenci a srpnu 1800,-Kč.

Ložnice
Po strmém schodišti vystoupáme do spojené ložnice (s jedním balkonkem) v první části dvojlůžko a ve druhé tři samostatná lůžka s nočními stolky a lampičkami. Na těchto 5 standardních lůžek je poskytováno povlečení. Jako přistýlky lze použít tři skládací pohovky v obýváku a palandu v pokoji.

Sociální zařízení
V koupelně je umyvadlo, vana se sprchou a mraznice. Zde je možno uložit ulovené ryby.
Samostatné WC s umyvadlem.

Zábava
•Restaurace u rybníka 100m
•Restaurace 1km
•Integrovaná doprava (bus) 500m
•Cyklotrasy 200m
•Aquapark Vyškov 15 km
•Dino park Vyškov 15km
•Zoo park Vyškov 15km
•Propast Macocha 15km
•Westernové městečko Boskovice 30km

Parkování, doprava
Téměř celý příjezd k chatě Káťa je po asfaltové komunikaci s možností parkování na vlastním oploceném pozemku

Okolí
Chata leží nedaleko obce Ruprechtov. Je ideálním východiskem pro Vaše prozkoumávání fantastického prostředí Moravského krasu. Ubytování a jeho velmi blízké okolí nabízí strávení aktivní, bohaté a klidné dovolené. Na dosah jsou Vám koupání v rybníku či nedalekém aquaparku, příroda, lesy, houby, jeskyně, propasti, hrady, zámky, zříceniny, památky či opravdové Westernové městečko. Nezapomeňte, že Moravský kras, Brno a okolí , střední a jižní Morava je kraj milý, úžasný a pohostinný, provoněný lesy, vínem a hodnými lidmi ctící bohaté kulturní a zvykové tradice.

Chata Káťa se nachází v blízkosti Moravského krasu v chatové oblasti na břehu rekreačního rybníka. Obec Ruprechtov je vzdálena 500m. Ubytování se nacháze ve velmi vyhledávané lokalitě nedaleko chráněné oblasti Moravský kras. Mezi nejznámější přírodní zajímavosti patří propast Macocha s Punkevní jeskyní, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně a jeskyně Balcarka. V oblasti je velké množství turistických a cykloturistických tras. Milovníci historie mohou navštívit poutní Mariánský chrám ve Křtinách, huť Františka v Josefově, zámek Rájec nad Svitavou, zámek Vyškov a v Blansku muzeum Moravského krasu. Kromě koupání přímo u chaty lze navštívit také Aquapark Vyškov, skalní koupaliště Luleč nebo rybník Jedovnice. Ve Vyškově neujde pozornosti Dino park Vyškov nebo Zoo park. V Boskovicích Westernové městečko Boskovice, zámek, zřícenina hradu a synagoga.V Olšanech farma Bolka Polívky nebo přímo v Ruprechtově větrný mlýn .


QR

Adresa: Rybník 1006, Ruprechtov
Telefon: 731579644


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


 


Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti