Úvod > Výpis objektů > Chatový areál LADEX

Chatový areál LADEX

  • Chatový areál LADEX
  • Chatový areál LADEX
  • Chatový areál LADEX
  • Chatový areál LADEX
  • Chatový areál LADEX
  • Chatový areál LADEX

Ceník:

CENY JSOU STANOVENY ZA CELOU CHATU / NOC. Pří ubytování se psem příplatek 20,- Kč denně.

Chata typu A: 300,- Kč, přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč. Minimální délka ubytování dvě noci. Pouze v letním období.
Chata typu B: 900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci. Přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč.
Chata typu C: 600,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci, v topné sezóně tři noci.
Chata typu D: 1 000,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci.
Chata typu E: 900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady) Minimální délka ubytování dvě noci.

Kapacita každé jednotlivé chaty je dána počtem lůžek, tedy osob bez zohlednění rozdílu věku (každé dítě je zohledněno jako osoba).

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Chatový areál LADEX

Adresa: Zahradníkův Kout, chatová oblast 61, Nové Město na Moravě
Kraj: Vysočina (Vysočina)
Kapacita: 47 (10x ložnice)
ID objektu: 13091

Rekreační chatový areál LADEX
se nachází v Novém Městě na Moravě, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, které jsou východní součástí rozsáhlé Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce cca 700 m, v centru běžeckých a turistických tras. Je to ideální místo pro letní i zimní dovolenou. Pobyty jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.

Příjezd pro ubytování je stanoven ve 13 hod. a odjezd v 11 hodin. Po dohodě lze se správcem upravit tak, aby při krátkodobém pobytu příjezd odpovídal možnostem rekreanta a správce areálu.

V období hlavní sezóny (letní a jarní prázdniny, silvestrovský pobyt) je upřednostňováno ubytování na 7 nocí.

Společné prostory
Rekreační chatový areál LADEX tvoří samostatné chaty. Rozmístění chat umožňuje dosažení určitého soukromí hostů, ubytování tedy není cíleno pro skupinové pobyty (v areálu není společenská místnost).

Ložnice
Chata typu A: Jedná se o dvoulůžkovou chatu, určenou pro letní období, jedna místnost + malá veranda s přípravnou jídel a tekoucí studenou vodou. Vlastní záchod a společný sprchový box ve zvláštní budově. Možnost přistýlky pro další i 2 dospělé osoby. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu.

Chata typu B: Jedná se o čtyřlůžkovou prostornou, plně komfortní chatu s 2 pokoji, vybavené 2 samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Možnost přistýlky i pro jednu dospělou osobu. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.

Chata typu C: Jedná se o pětilůžkovou chatu, s dvěma pokoji, 2+3 lůžka, obytná kuchyně a prosklená veranda. Vlastní záchod ve zvláštní budově, v letním období tekoucí studená voda v chatě a společný sprchový box. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu.

Chata typu D: Jedná se o pětilůžkovou, velkou patrovou, plně komfortní chatu. V přízemí vstupní chodba, koupelna se sprchovým boxem a WC, společenská místnost s kuchyňským koutem a terasou. V patře dvě ložnice 2+3 samostatná lůžka. Venkovní posezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Vlastní box pro úschovu pěti kol, nebo jiného sportovního vybavení.

Chata typu E: Jedná se o čtyřlůžkovou prostornou, plně komfortní chatu s 2 pokoji, vybavené 2 samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.

Vytápění
AKU kamna

Stravování
Všechny chaty jsou plně vybaveny kuchyňkami (chladnička, varné konvice, nádobí na vaření, stolování, grilování)

Parkování, doprava
Rekreační chatový areál LADEX se nachází v oblasti Zahradníkův kout a je vzdálen od vlakového a autobusového nádraží v Novém Městě na Moravě cca 2,8 km. Při dopravě motorovým vozidlem příjezd do Nového Města na Moravě, pokračovat do oblasti Zahradníkův kout, za malým viaduktem NE na koupaliště, ale stále rovně kolem dětského tábora, lesní cestou dle směrovek LADEX. Cesta je celoročně udržována. Parkování v areálu je bezplatné.

Okolí
Blízké přírodní koupaliště s písečnou pláží nabízí příjemné osvěžení v letních měsících. V okolí se vyskytuje řada kvalitních cyklotras, rovněž jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, houbaření a krásné výlety na zajímavá místa. V zimě jsou hojně využívané především upravované běžecké trasy v okolí a rovněž je v blízkosti i trať Světového poháru "Zlatá lyže", který patří mezi důležité sportovní akce v ČR. Pro milovníky sjezdového lyžování doporučujeme navštívit nedaleký SKI SNOWPARK "Harusák".


QR

Adresa: Zahradníkův Kout, chatová oblast 61, Nové Město na Moravě
Telefon: +420 602 580 276


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


 


Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti