Úvod > Výpis objektů > chata u potoka v Mezilesí

chata u potoka v Mezilesí

  • chata u potoka v Mezilesí
  • chata u potoka v Mezilesí
  • chata u potoka v Mezilesí
  • chata u potoka v Mezilesí
  • chata u potoka v Mezilesí
  • chata u potoka v Mezilesí

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


chata u potoka v Mezilesí

Adresa: Slavoňov - Mezilesí 1, Slavoňov - Mezilesí
Kraj: Královéhradecký (Orlické hory)
Kapacita: 4
ID objektu: 13423

Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.
Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme již obsazeno - zkuste to zde: volné objekty na Silvestra). Minimální délka ubytování: 3 dny.

Minimální délka ubytování: 7 dní, víkendy 3 dní, kromě období listopad - březen. V těchto cenách je zahrnuta spotřeba vody, povlečení pro 4 osoby, v zimně sezoně 1 balení 25 kg. dřevěných briket. Platby na místě: spotřeba el. energie bude doúčtována dle platných cen ČEZ

Pobýt na Silvestra minimálně 7 dni. Rezervujeme po zaplacení nevratné zálohy 50% od celkové ceny. Při nástupu vybíráme zálohu na elektriku 2000,- Kč.

Společné prostory
Obytná místnost je vybavená velký jídelní stůl , jedna rozkládací pohovka, jedna rozkládací postel, televize, kamna na dřevo. Z obýváku vstup do kuchyňky.

Ložnice
Vstup do podkroví přes chodbičku , příkře schody. V podkroví se náchazi ložnice se 2 jednolůžkoví postele , 1 dvojlůžková postel , šatní skříňka, vstup na balkon.

Sociální zařízení
Vstup do suterénu přes chodbičku, příkře schody. Zde je k dispozicí koupelna se sprchovým koutem, boiler 80 L, umyvadlem, WC, špiz. Vstup do garáže.

Vytápění
elektrické ve všech pokojích, nebo kamna na pevná paliva v obýtné mistnosti

Stravování
Stravování

Restaurace Mezilesí 500 m, restaurace Slavoňov 2 km, možnost vařeni na chatě, Nové Město nad Metují 5 km, markety Náchod 16 km

Zábava
V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.

Blízká lyžařská střediska: Nový Hrádek - Panská stráň, Běloves, sport.klub o.s., Olešnice v O.h., Sedloňov, Hartman - Olešnice v O. h..

Parkování, doprava
V letním období parkovaní u chaty, v deštivém podzimním obdobi cca 200m od chaty.

Okolí
Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.


QR

Adresa: Slavoňov - Mezilesí 1, Slavoňov - Mezilesí
Telefon: +420739309734


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


autobus Mezilesí (500 m)
restaurace Mezilesí (500 m), Nové Město nad Metují (5 km)
koupání Nové Město nad Metují koupaliště (5 km), přehradní nádrž Rozkoš (12 km)

lyžařský vlek Olešnice v Orlických Horach (10 km)
obchod Mezilesí (500 m), Nové Město nad Metují (5 km)
pošta Nové Město nad Metují ( 5 km)
nákupní centrum Náchod (12 km)
bankomat Nové Město nad Metují (5 km)
les 50 m


 


Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti

Zasílání novinek

Přihlašte se k odběru našeho e-mailového zpravodaje:

Pouze pro účely zasílání novinek jedemetam.cz, nebude poskytnut třetím osobám.