Úvod > Výpis objektů > U Housenky

U Housenky

  • U Housenky
  • U Housenky
  • U Housenky
  • U Housenky
  • U Housenky
  • U Housenky

Ceník:

Mimosezóna…leden-květen, říjen-prosinec
Chalupa (14 osob)………………………………..14.700 Kč
Chaloupka (10 osob)…………………………….10.500 Kč
Celý objekt (24 osob)….……………………….25.200 KčVedlejší sezóna…červen, září
Chalupa (14 osob)………………………………..19.600 Kč
Chaloupka (10 osob)…………………………….14.000 Kč
Celý objekt (24 osob)….……………………….33.600 KčHlavní sezóna…červenec, srpen
Chalupa (14 osob)………………………………..24.500 Kč
Chaloupka (10 osob)…………………………….17.500 Kč
Celý objekt (24 osob)….……………………….42.000 KčSilvestr…pouze celý objekt…………………..50.000 Kč

Podmínky:
Objekty pronajímáme za fixní cenu celoročně v týdenních cyklech. Nástup vždy v sobotu
mezi 14 - 16 hodinou, ukončení pobytu v sobotu do 9-10 hod. 24 plnohodnotných lůžek plus
nouzové dvoulůžko, kapacita Housenky je maximálně 26 dospělých, počet dětí není omezen a
nebude účtován žádný poplatek navíc (máme vlastní zkušenost s počtem (20 dospělých a 20
dětí)). Spotřeba el. energie, plynu a vody není v ceně pobytu. V ceně pobytu je ložní
prádlo, ručníky, rekreační poplatek, na vyžádání rádi poskytneme dětské postýlky. Pro
všechny hosty máme připravené příjemné překvapení!!!!

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


U Housenky

Adresa: Klokočí 27, Klokočí
Kraj: Liberecký (Český ráj)
Kapacita: 30 (9x ložnice)
ID objektu: 13281

Housenka se nachází v centru Českého Ráje, v obci Klokočí asi 7 km od Turnova, na klidném místě v blízkosti lesa. Umístění penzionu je ideální pro pěší výlety a cykloturistiku. Naším hlavním cílem je nabídnout příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, pro které jsme naši Housenku zrekonstruovali a pro které jsme připravili spousty her, hraček a sportovního náčiní. Celková kapacita Housenky je 24 dospělých osob (v zásobě jsou 2 lůžka pro zvláště velké party…naše osobní zkušenost je, že 20 dospěláků a 20 dětí se v poklidu vejde).
Novinkou roku 2014 je přestavba podkroví na velký pokoj s šesti pevnými lůžky (je zde nižší strop a tak je prostor vhodný pro děti). Kapacita je tak navýšená na 30 pevných lůžek.
Housenka je nově zrekonstruovaná. Má dvě stavebně oddělené a samostatné části, které pracovně nazýváme Chalupa a Chaloupka, které mají společnou zahradu, lezeckou stěnu pro děti, trampolínu, pískoviště, dětské hřiště (housenku), infrasaunu a krytou hernu (ping - pong). Hosté mají k dispozici venkovní ohniště s posezením, gril, krytou a otevřenou terasu. Parkování u objektu. V sezóně a o víkendech staví u penzionu turistický autobus, který provádí rozvoz a svoz turistů a cyklistů po celém Českém Ráji. Rádi pomůžeme s organizací Vašich sportovních aktivit v regionu pomocí partnerských organizací. Ubytování na chalupě Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 24 osob v celkem 8 ložnicích.

Společné prostory
V objektu jsou dvě společenské místnosti (kompletně vybavené například pekárnou na chléb, výčepním zařízením). Pro děti i dospělé jsme vybavili objekt diditální televizí (sport, dětské pořady), pro pracovité je k dispozici wifi.

Ložnice
V Chalupě najdete 3 čtyřlůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový, nouzové dvoulůžko ve společenské místnosti, 2 koupelny, 2 WC, saunu a společenskou místnost s kuchyní (kompletně vybavenou například pekárnou na chléb, výčepním zařízením). V Chaloupce najdete 1 čtyřlůžkový pokoj, 3 dvoulůžkové pokoje, 1 koupelnu, 2 WC a společenskou místnost s kuchyní (kompletně vybavenou například pekárnou na chléb, výčepním zařízením).

Sociální zařízení
V Chalupě najdete 2 koupelny, 2 WC se standardním vybavením včetně pračky. V Chaloupce najdete 1 koupelnu, 2 WC se standardním vybavením.

Vytápění
Vytápění je možné pomocí centrálního plynového topení.

Stravování
Stravování neposkytujeme, hosté si vaří sami. Obchod je přímo v obci Klokočí, do cca 500 metrů se nachází 3 restaurační zařízení. Objekt je vybaven pro vlastní vaření.

Zábava
V blízském Turnově je krytý bazén, bowling nedaleko je areál Šťastná země. Provoz, poplatky, ceny Provoz chalupy: celoročně. Silvestrovské pobyty. Minimální délka ubytování: 7 dní. Letní sezóna je myšlená červenec a srpen, mimo sezóna červen a září, zimní sezóna zbytek roku mimo týdne vánoc a silvestra. Obcí není účtován rekreační poplatek. Samostatně je účtována spotřeba plynu, elektřiny a vody. V letošní sezóně jsme přichystali novinku - velký nadzemní bazén!!! Naším hlavním cílem je nabídnout příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, pro které jsme naši Housenku zrekonstruovali a pro které jsme připravili spousty her, hraček a sportovního náčiní. Celková kapacita Housenky je 24 dospělých osob (v zásobě jsou lůžka pro zvláště velké party…naše osobní zkušenost je, že 20 dospěláků a 20 dětí se v poklidu vejde). Housenka je nově zrekonstruovaná. Má dvě stavebně oddělené a samostatné části, které pracovně nazýváme Chalupa a Chaloupka, které mají společnou zahradu, lezeckou stěnu pro děti, trampolínu, pískoviště, dětské hřiště (housenku), infrasaunu a krytou hernu (ping - pong). Hosté mají k dispozici venkovní ohniště s posezením, gril, krytou a otevřenou terasu.

Zahrada
Zahrada je vybavena dětskými prvky (houpačky, lezecká stěna, bazén, pískoviště). A samozřejmostí je gril, venkovní posezení či ohniště.

Parkování, doprava
K objektu se dostanete z Turnova po silnici přes Károvsko.

Okolí
Výlety, atrakce, zábava Hrady Hrad Kost je jedním z nejkrásnějších, největších a nejzachovalejších hradů v Čechách. Byl založen ve 14.století na samostatné pískovcové skále v místě mezi třemi močálovými údolími a rybníky. Nejpevnější částí hradu je hlavní tzv. Bílá věž, který má nepravidelnou lichoběžníkovou základnu, proto z určitého místa můžeme spatřit všechny její čtyři hrany najednou. Prohlédnout si můžeme většinu hradního areálu, velmi atraktivní je černá kuchyně s bohatým vybavením. dále: Drábské světničky, Trosky, Frýdštejn, Rotštejn, Valdštejn, Valečov... Zámky Sychrov: národní kulturní památka. Zámek Sychrov je perlou regionu Český ráj a patří k nejnavštěvovanějším objektům v Čechách. Původně poplužní dvůr získal po Bílé hoře Albrecht z Valdštejna. K zámku patří rozsáhlý anglický park s exotickými dřevinami. Bohaté zámecké interiéry můžeme navštívit v několika okruzích. Za prohlídku stojí největší sbírka francouzského portrétního malíře ve střední Evropě - Rohanská galerie. dále: Humprecht, Hrubá Skála, Mnichovo Hradiště, Dětěnice... Skály Prachovské skály: Dnes jsou Prachovské skály, ležící 7 km od Jičína, téměř s jistotou nejznámější skalní oblastí České republiky. Mají bohatou turistickou a horolezeckou minulost a již v roce 1933 byly vyhlášeny státní přírodní rezervací. Na ploše pouhých 187 ha se rozprostírá úchvatné skalní město, čítající přes 200 velkých skalních věží. dále: Borecké, Besedické skály, Klokočské skály, Příhrazské skály, Suché skály... Rozhledny Kozákov: Od 1995 je na "strážné hoře Českého ráje" V provozu nová rozhledna (48,5 m) skýtající velkolepý kruhový rozhled. Při dobré viditelnosti jsou odtud Krkonoše, Český ráj a Jizerské hory jako na dlani. Občerstvení je možné v přilehlé Riegrově chatě (sjezdovka, paragliding) dále: Mužský, Zebín, Vyskeř... Lidová památky Dlaskův statek - Dolánky u Turnova: Jeden z nejkrásnějších a nejtypičtějších skvostů roubené architektury v kraji. V jednopatrové obytné budově s krásně zdobenou lomenicí a pavlačí se narodil a žil písmák Josef Dlask, který také popsal historii statku. Expozice ve statku ukazuje, jak bydleli naši předci, včetně jejich zemědělského řemeslnického nářadí. dále: Kopicův statek, zvonice (obrácené zvony) Rovensko, Vyskeř - zvonice... Vodní plochy Podtrosecká údolí: Turisticky a rekreačně neobyčejně atraktivní místa českého ráje. Z údolních niv a mokřin tu v 16.století lidé vybudovali soustavu rybníků za účelem hospodářského využití území a pro dnešek vznikl prostor mimořádné krajinářské i přírodovědné hodnoty. Napočítáme 8 unikátních kaňonovitých údolí lemujících pískovcové skály: Vidlák s restaurací, parkovištěm a tábořištěm; Krčák; Rokytnický a Hrůdka; mělký Dolský; Podsemín a 2 vyhledávané "koupací" Nebák a Věžák. Věžák je položen do překrásného údolí, kde díky tomu bylo natočeno mnoho filmů (Jak dostat tatínka do polepšovny). dále: Jizera, Žabakor, Jinolické rybníky, Písecký rybník...


QR

Adresa: Klokočí 27, Klokočí
Telefon: 00420602209626


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


 

Jedná se o Klokočí u Turnova.Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti

Zasílání novinek

Přihlašte se k odběru našeho e-mailového zpravodaje:

Pouze pro účely zasílání novinek jedemetam.cz, nebude poskytnut třetím osobám.